Lisainfot pakendamise kohta

Saematerjal asetatakse sirgetesse kuivatus kottidesse. Pakendi ligikaudsed mõõtmed kõrguselt ja laiuselt on 1100 mm x 1100 mm +/- 50 mm. Üks pakk peaks sisaldama sama suurusega, laiusega, paksusega, pikkusega ja puiduliigiga saematerjali.

Tihendid paigaldatakse ühtlase vahega pärast igat materjalirida. Esimene tihendite rida paigaldatakse pakendi servast mitte kaugemale kui 30 mm, kokku peaks 6 meetri pikkuses olema vähemalt 7 tihendit. Tihenditena on lubatud 22–25 mm paksused latid. Tihendid ja toetuslatid ei tohi olla pikemad kui paki kogulaius. Iga pakk peab olema kinni seotud vähemalt kolme lindiga, mis on paigaldatud piki tihendite joont nii, et lint kataks tihendid.

Märgistus peab olema paberilehel, mis on kinnitatud otspinnal või kirjutatud markeriga materjalil . Nõutav on järgmine teave: pakendi number, puiduliik, saematerjali niiskusesisaldus, laudade kvaliteet, suurused ja laudade arv tükikaupa.

Saematerjal on virnastatud korralikult kokku pandud kottidesse. Pakendi ligikaudsed mõõtmed kõrguselt ja laiuselt on 1050 mm x 105 m mm +/- 50 mm. Üks pakk peaks sisaldama sama suurusega, laiusega, paksusega, pikkusega ja puiduliigiga saematerjali.

Tihendid paigaldatakse vertikaalsetesse ridadesse iga 5-7 materjali rea järel. Esimene tihendite rida paki servast on kuni 25 mm, järgnevad tihendite read 600 mm kaugusel.

Tihendid ja toed ei tohi olla pikemad kui paki kogulaius. Paki all olevad toetuslatid peaksid olema 75 x 75 mm laiused / paksused. Igas pakis peab olema vähemalt kolm toetuslatti. Iga pakk peab kinni siduma vähemalt kolme lindiga ja katta viiest küljest kilega.

Kile peaks olema pakendi igast küljest ühtlaselt pingul. Vältimaks vee sattumist kile alla, pakendi otsast on kile volditud suletud ruudukujulise ümbriku kujul

Märgistus peab olema paberilehel, mis on kinnitatud otspinnal või kirjutatud markeriga kilel . Nõutav on järgmine teave: pakendi number, puiduliik, saematerjali niiskusesisaldus, laudade kvaliteet, suurused ja laudade arv tükikaupa.

Saada taotlus